Nenápadná a vysoce produktivní kuřata High Line

Mnoho letních chalupářů a zemědělců zapojených do průmyslového chovu drůbeže hovoří pozitivně o vysoké lince nosnic.Hybrid je rozšířený po celém Rusku.Zjistěte více o původu, vlastnostech a vlastnostech těchto slepic.

Kuřata High Line chovaná v USA.Vejce hybridní plemeno se objevilo díky plodné práci amerických chovatelů z Hy-Line International.Důležitým směrem jeho činnosti je vývoj hybridů pro průmyslové šlechtění.

Zaměstnanci genetického centra stanovili: chovat kuře,která by se vyznačovala nenáročností a dobrou produkcí vajec.Specialisté vynesli několik křížů High-Line.Jejich vlastnosti jsou téměř stejné.

Hlavním rozdílem je barva vajec.Některé kříže (Silver Brown, Sonya) mají skořápky hnědé, jiné (W-36,77,98) mají bílé.

Popis plemene

Horní linie - směr vajec kuřat.Pouzdro - střední velikost, barva pera - bílá.Hřeben je tmavě růžový.

Rodová hejna kuřat se vyskytují pouze v Evropě.V Indii, Číně, USA existují hybridní předci.Toto plemeno je rozšířeno v rozlehlosti Jižní Ameriky a západní Evropy.

Získejte specialisty na kuřatadoporučuje se na velkých drůbežářských farmách, kde jsou splněny podmínky zajištění, a bylo provedeno povinné očkování ptáka.

Vlastnosti

Dlouhodobé sledování kuřat High Line nám umožňuje s jistotou říci, že žádný z chovatelů nezaznamenal významné nedostatky.Povaha ptáka je klidná, neexistují žádné zvláštní požadavky na podmínky zadržení.

Vrstvy mají dobrou imunitu.Bezpečnost ptáka je vysoká - až 96%.Tento ukazatel určuje vysokou ziskovost odvětví chovu vajec.Úmrtnost ptáků, a tedy i náklady na získání nových jedinců, je minimální.

Dospělý pták konzumuje mírné množství krmiva na tucet vajec - až do 1,2 kg. Zkušení chovatelé drůbeže nedoporučují šetřit a kupovat pouze vysoce kvalitní krmiva .Nevyvážená strava snižuje produktivitu a snižuje nutriční hodnotu vajec.

Údržba a pěstování

Nejsou žádné zvláštní požadavky na teplotní podmínky, osvětlení, vlhkost.Podmínky zadržení jsou standardní.

Pták se rychle přizpůsobuje i obtížným životním podmínkám .Odborníci doporučují, abyste nezanedbávali čistotu výběhů obsahujících slepice.Zvláštní pozornost věnujte mladým zvířatům.

Pták toleruje jak buněčný obsah, tak podlahovou toleranci.Tento faktor neovlivňuje produkci vajec.Nezapomeňte se očkovat, aby se zabránilo infekci nebezpečnými chorobami.

Vlastnosti

Hmotnost dospělého dosahuje 1,7 kg.Slepice spěchají80 týdnů.Produktivita od 340 do 350 vajec.Odolné velké vejce váží 60 až 65 g.

Cross High Line White a Brown mají v některých ohledech malé rozdíly.Seznamte se s jejich stručnými charakteristikami.

Vrstvy High-Line Brown

V reprodukčním období hmotnost dospělých nosnic dosáhne 1,55 kg, bezpečnost - až 98%.Jednotlivci ve věku 19 až 80 týdnů váží až 2,25 kg.

Vysoké výnosy jsou povzbudivé.Spotřebují až 110–115 g krmiva denně, nosnice ročně dávají 241 až 339 vajec.Skořápka je hnědá.

Reprodukční období začíná 153. dnem.Neokázalost, klidná dispozice, kontakt, vysoké procento bezpečnosti nám umožňují doporučit Cross High-Line Brown pro hromadné šlechtění.

High-Line White

Živá hmotnost jednotlivců je o něco nižší než hmotnost podobného hnědého kříže.Kuřata váží za 18 týdnů 1,55 kg.Maximální hmotnost v reprodukčním období je až 1,74 kg.

Potraviny se konzumují také méně než hnědé - pouze 102 g denně.Vyžaduje se kvalitní jídlo.Reprodukční období začíná dříve: 144 dní.

Produkce vajec je dobrá: až 247 vajec za rok po 60 týdnech, až 350 za 80 týdnů.za rok.Imunita je udržována na vysoké úrovni.Bezpečnost ptáka dosahuje 93-96%.

Kde si mohu koupit v Rusku?

Hybridní nosnice lze zakoupit na drůbežářských farmách v různých regionech Ruska.

Lidé podílející se na šlechtění křížení vajec High Line si všimnou, že popularita těchto vrstev je tak vysoká, že pro ně existuje frontaakvizice.Nahrávejte s dostatečným předstihem.

Toto plemeno nosnic lze koupit také od soukromých osob a obyvatel venkova, kteří obchodují na bazaru, ale jen stěží kdokoli dokládá dostupnost očkování.

Vrstvy tohoto plemene lze zakoupit od IP Zolotova na soukromé farmě „ Ferma + “.Očkování a veterinární kontrola jsou zaručeny.

Adresa: Leningradská oblast, okres Gatchinsky, Gatchina, 49ki, vesnice Pizhma.
Kancelář se nachází v Petrohradě: st.6. Krasnoarmeyskaya, d.15, svítí A, pom.1 n
Kontaktní telefon: +7 (812) 932-34-44

Analogy

Ještě jste nebyli schopni získat vrstvy High Line?Na tom nezáleží!Existují analogy, které mohou tento hybrid nahradit.Podívejte se na několik oblíbených plemen vajec:

  • Highsex.Holandský hybrid.Známý v Rusku od roku 1974.Malé kuře, hmotnost dosahuje 1,8 kg.Peří je červené nebo bílé.Konzervace v reprodukčním období - až 90%.Hmotnost vajíčka - 65 g.Rush denně.Haysex dává 280 až 315 vajec ročně.
  • Holicí strojek.Choval v Holandsku.Barva peří je bílá, hnědá, černá.Vejce jsou dobré kvality, střední velikosti.Hmotnost - 62 g.Během produkčního období dávají kuřata Shaver až 405 vajec.Nevyžadujte zvláštní podmínky zajištění.
  • Kliknutím na výše uvedený odkaz si můžete přečíst úplný popis kuřat Dominant.Tyto kuřata se vám bude líbit!

    A pokud vás zajímají vzácnější ptáci, například české zlaté plemeno kuřat, měli byste jít sem: https://selo.guru/ptitsa/kury/porody/yaichnie/cheshskaya-zolotistaya.html.

  • LomanHnědá.Ruský farmář je uctíván.Nenápadné, vysoké procento bezpečnosti stáda.Německý hybrid.Hnědé peří.Hnědé vejce váží 62 až 64 g.Produktivita - od 310 do 320 vajec ročně.Zajímavé je, že denní kuřata se snadno rozlišují podle pohlaví: samci jsou bílí, slepice jsou plavá.
  • Slepice z Tetra.Barva se liší od bílé po hnědou.Velká vejce s tmavě hnědou skořápkou, hmotnost - 67g.Slepice Tetra mohou snášet až 310 vajec vynikající kvality ročně.Spolu s High Line jsou požadovány.Tento kříž se snadno přizpůsobí podmínkám zadržení, odolává chorobám.Pták je klidný, kontakt.

Chov vaječných plemen kuřat je ziskový podnik.Ziskovost může dosáhnout 100%.Mnoho farmářů a jednotlivců chová Cross High Line.

Díky dobré imunitě, vysoké produktivitě, vynikající kvalitě vajec, nenáročnosti a přiměřenému příjmu krmiva se kuřata High Line řadí mezi přední výrobce na trhu s vejci.