Nenápadná kuřata Loman Brown s vysokou vitalitou

Dosažení maximální produkce vajec kuřat na maximum je jedním z hlavních cílů jejich udržování.

Kříže se používají k dosažení tohoto cíle, ne čistokrevní.

Kříže jsou kříženci kuřat získaná křížením.

Vyznačuje se vyšší produktivitou, vitalitou a vytrvalostí výrazně lepší než původní zástupci.

Dnes je plemeno Loman Brown považováno za nejproduktivnější kříž ve směru vajec a masa.

Historie původu plemene

Plemeno Breman Brown se objevilo díky zkušenostem genetiků a selekčních prací společnosti Lohmann Tierzucht GmbH v Německu.Byly zkříženy hybridy první generace čtyř původních plemen.

U otcovských ptáků je barva hnědá s černým peřím na křídlech a ocasu.Kuřata mateřské linie mají bílou barvu peří.Hlavním úkolem bylo vytvořit vysoce produktivní cross country bez ohledu na podmínky zadržení.

Popis slepic Broken Brown

Kříže tohoto plemene mají červenohnědý peří.Ve věku 24 let lze ženy odlišit od samců barvy: u nosnic je hnědá a u mužů bílá.

Přestože slepice byly do Ruska přivezeny z Německa, dokonale zakořenily za jakýchkoli klimatických podmínek.

Slepice a kohouti plemene Loman Brown jsou společenští, nehanební .Protože směr kříže je vejce, jednotlivci nejsou nakloněni získat velkou váhu.

Jedním z důvodů popularity tohoto druhu je nenáročnost kuřat.Kuřata Loman Brown si zachovávají produktivní vlastnosti v soukromém i průmyslovém chovu.

Vlastnosti běžeckého lyžování

 • Klíčovým rysem kuřat Loman Brown je vysoká produkce vajec.Jejich vejce jsou velká, hustá skořápka je malovaná ve světle hnědé barvě;
  vysoká životaschopnost kuřat (až 98%);
 • vysoká předběžná rychlost.Toto plemeno začíná ve srovnání s jinými kříži spěchat brzy.Kuřata se stávají pohlavně dospělými ve věku 135 dnů.Celé období růstu je 161 dní.Maximální zdivo je dosaženo ve věku 160 - 180 dní;
 • ​​
 • vysoký koeficient ziskovosti poměru počtu přijatých vajec k hmotnosti spotřebovaného krmiva pro chov kuřat;
 • , jak bylo uvedeno výše, zvláštností slepic cross-country Loman Brown je jeho nenáročný charakter, vhodný pro chov v klecích;
 • Líhavost vajec během inkubace je více než 80%.

Kromě vlastností charakterizujících plemeno Loman Brown na pozitivní straně má křížení také svénevýhody :

Po 80 týdnech intenzivního snášky ztratí kuřata svou vysokou produktivitu.V obsahu takového kuře neexistuje žádná výhoda, a protoje poslána na porážku.

Hlavní znaky tohoto druhu nemohou být v důsledku charakteristik výběru u potomstva reprodukovány.Jediným způsobem, jak obnovit hospodářská zvířata, bude nákup mladých zvířat nebo vajec pro líheň ve zvláštních továrnách.

Pěstování

Krmení je důležitou podmínkou pro úplný vývoj a růst ptáka.Pouze získané slepice jsou umístěny do karantény a po dobu dvou týdnů sledují, jak klovají zrno.

Po čtrnácti dnech je strava diverzifikována, jsou podávány různé doplňky stravy a je stanovena denní sazba.V případě průjmu vyměňte vodu za rýžový vývar.

Při chovu v kleci denně konzumují kuřata 112–114 gramů krmiva.Kuřata tohoto plemene by neměla být podávána celá plemena.Jejich trávení trvá dlouho (až šest hodin).

Nejlepší jídlo je kukuřice.Je vhodný jak pro dospělé, tak pro malá zvířata.Dejte kuřatům ječmen, nevzdávejte se proso.Pro šťavnaté, jemné, chutné bílé maso nezapomeňte do stravy přidat bílkoviny, vlákninu a vitamíny z čerstvé zeleniny.Pamatujte, že snášení vajec bez dostatečného slunečního světla není možné.

Charakteristiky

Kuřata jsou vhodná pro soukromé šlechtění, nejen kvůli svým vlastnostem snášky vajec, ale také proto, že přijímají maso.1,6–2 kilogramů u žen, až 3 kilogramy u kohoutů - průměrná hmotnost jedinců hnědohnědých.

S nevýznamnou spotřebou krmiva ročně může nosnice Layman Brown přinést více než 320 vajec a vážit62–64 gramů.Vejce jsou zvláště trvanlivá.

Fotogalerie

Pak máte příležitost vidět na fotografii tyto nádherné plemena slepic Lomana Browna.Něco takového se chovají na velkých drůbežářských farmách:

A toto je fotografie ze soukromé sloučeniny pořízené u plotu domu:

Další příkladže doma můžete toto plemeno chovat docela úspěšně:

Close-up, bez zbytečných komentářů:

A opět dělají tuto tvrdou práci -hledáte něco v trávě:

Dobře krmené, dobře krmené kuře:

Kde si mohu koupit v Rusku?

 • 1 km od Moskevské oblasti MKAD, 141001, Mytishchi Pogranichny deadlock street, 4. Kontaktní telefon: +7 (915) 009-20-08;+7 (903) 533-08-22.
 • 119048, Moskva, PO Box 89. Telefon: +7 (495) 639–99–32;email: [email protected]
 • Republika Mordovia, město Saransk, ul.Kovalenko d. 7a.Telefon: +7 (834) 275–82–35.PSČ: 430034.
 • Region Belgorod Poštovní adresa: ul.Frunze, d.198. +7 (926) 044-14-30.
 • Primorsky Territory Vladivostok city, st.Magnitogorsk, 30, kancelář 506.Poštovní směrovací číslo: 690000.
 • Město Smolensk, dálnice Roslavl, 7 km LLC Viteko.Poštovní směrovací číslo: 214009.

Analogy

 1. Loman White.Křížové vrstvy Loman White jsou predisponovány k časnému začátku zrání (4 měsíce) a ke zvýšení produktivity.Počet vajíček kladených za rok je 340 kusů.Výrobek má velkou velikost a odolnou bílou skořápku.

  Loman White je kříž zaměřený na vysokou produkci vajec, tedy jejich hmotnostmalý.Průměrná živá hmotnost vrstvy je 1,5 kg.Množství krmiva spotřebovaného ve vztahu k počtu získaných vajec je malé, což z hlediska jejich údržby šetří ekonomiku.Nepotřebují příliš mnoho jídla.Kuřata Loman White - nevyžadují zvláštní pozornost, zakořenit v různých typech podnebí, i když jsou chováni ve špatně zahřátých kuřecích druzích.

 2. Slepice s klapkami do uší mají kromě extravagantního vzhledu také dobré produkční schopnosti.

  Laryngotracheitida u kuřat: příznaky, příčiny, léčebné metody, preventivní opatření atd. Lze najít na stránce: https://selo.guru/ptitsa/kury/bolezni/k-virusnye/laringotraheit.html.

 3. Kuřecí slepice Holicí strojek.Holandský kříž chovaný ve směru vejce.Barva - bílá, černá, hnědá.

  Rush začíná 5 měsíců.Velké vejce o hmotnosti 62 gramů.Kuřata o hmotnosti do 2 kilogramů.Počet vajec za rok je v průměru 405 kusů.Příjem krmiva denně je asi 110 gramů.Tři typy kříže: hnědý, bílý a černý.

 4. Cross Tetra slepice.Barva z bílé na hnědou.Počet vajec za rok je 300-310 kusů.

  Průměrná hmotnost vajec je 67 gramů.Skořápka je tmavě hnědá.Spotřeba krmiva - 114 gramů.Extrémně odolné.Kvalitní vejce.Kuřata se dobře přizpůsobují různým podmínkám.

Terénní kuřata Loman Brown se nedávno stala jedním z nejpopulárnějších na trzích.To je způsobeno tím, že nejsou příliš rozmarní, lze je držet za jakýchkoli podmínek, konzumovat malé množství krmiva.Přesto se lišívysoká produkce vajec, dobrá vitalita a zdravé potomstvo.