Neokázalý pohledný - Giovanni hrozny

Pokud hledáte cennou odrůdu pro hospodaření na statku - už jste ji našli!

Odrůda Giovanni se narodila v rukou amatérského chovatele, ale také překonává a chutná mnoho odrůd.Podívejte se na jeho partu, nemůžete se chlubit takovou věcí?!

A kromě toho není třeba o něj pečovat - tento pohledný muž je naprosto nenáročný.

Co je to za druh?

Giovanni je stolní hybridní poddruh.Období zrání jevelmi brzy .Do konce července si můžete užívat bobule, ale stále mohou viset na keři a hromadit cukr.

Velmi dobrá ve své přirozené formě díky sladké chuti s pižmovými tóny.Kromě toho v džusech, kompotech, džemech, džemech.Používá se také v kyticích stolních červených vín.

Známé stolní hybridy jsou také Dawn bez světla, Aladdin a Carmacode.

Nepraská před deštěm, nehnije, dobře vnímá dopravu a skladování.

Giovani hrozny: popis odrůdy

Bushův růst je nadprůměrný.Banda je poměrně velkáaž 1,2 kg ), válcově kuželovitá, středně sypká a někdy hrách.

Sklon k hrášku Miner, Aleshenkinův dar a Královna hroznů.

Bobule jsou tmavě červené s fialovým nádechem, velmi velké12-14 g ), oválné, podlouhlé, s ostrým bodem dole.Bisexuální květiny.Kůže je velmi hustá, středně tlustá, když se jí téměř necítí.

Buničina je šťavnatá, masitá a křupavá.Zralé výhonky jsou světle hnědé barvy s načervenalými uzly.List je velký, tmavě zelený, silně řezaný.

Fotografie

Fotografie z hroznů Giovanni:

Historie výběru

Tento „Ital“ se narodil díky amatérskému chovateliV.U.K kapičce .

Rodičovské formy - Nadšení červené aФ4 .

Distribuované po celé Ukrajině na Krymu se cítí dobře pouze v jižních oblastech kvůli lásce na teplo.Netoleruje tvrdé ruské zimy.

Mezi milovníky tepla lze zmínit Hadji Murat, kardinál a Ruta.

Vlastnosti

Odrůda je velmiproduktivní .K dosažení stabilního a kvalitního zisku je nezbytné přidělení a očištění přebytečných výhonků.Prořezávání se provádí pomocí šesti až osmi očí, norma pro křoví je 35.

Milování teplem, nebojí se plísní - oidium a plísní, hniloba.Povinné přístřeší pro zimní měsíce je nutné.Réva zraje téměř úplně, po celé délce růstu řízky dobře zakoření.

Rovněž se dobře vyrovnává s akciemi - nejlépe se hodí „hrdinové“FerkalaKober 5BB .Odolnost proti mrazu je dobrá (-24 až 24 stupňů Celsia).Osami aletáky téměř nebyly ovlivněny.

Nemoci a škůdci

Ptáci to stejně budou jíst - pokud jim ovšem nic nebrání.Mohou jim zabránit pouze pevná, ztvrdlá síť - jednoduše zabrání ptákům přístup k hroznu a zároveň vydechne keř.

Pokud jde o vosy, neexistuje jednoznačný názor na tuto odrůdu.Někteří zahradníci ujišťují.to se vosy vůbec nedotýkají, jiní naopak tvrdí, že pruhovaní agresoři nejsou ani proti Giovanni.

Ať už je to jakkoli, nebude zbytečné ničit všechny nalezené rodiny a hnízda v jejich oblasti.Můžete si dát jedovaté návnady, ale ne ten se silnou vůní „chemie“ - vosy budou jednoduše ignorovány.

Je však nejlepší zabalit shluky do speciálních síťovin, které zabraňují nepřátelům proniknout do vyhledávaných bobulí.

Phyloxera- recenze jsou také nejednoznačné.Musíte se o to postarat, zvláště pokud si pamatujete, jak obtížné je s ní bojovat - tento host kategoricky nechce odejít.V boji proti tomu jsou keře postříkány sirouhlíkem.Rovněž je pojmenována norma - tři sta čtyři sta kubických centimetrů na metr čtvereční.

Hodně?AnoA keř ničí.Faktem však je, že pokud snížíte dávku, nezabije mšice, jednoduše je odvede pryč.Pak - určitě se vrátí.

Mnoho agronomů trvá na čísle80 kubických cmna metr čtvereční - podle nich se fyloxéra po této „duši“ ještě neskončila, ale životu keře nehrozí žádné nebezpečí.

Zkušení vinařirovněž doporučují prevenci takových běžných hroznových chorob, jako anthracnózy, chlorózy, bakteriosy, rubeoly a bakteriální rakovina.

To lze říci o hroznech Giovanni.Působivé?Ještě jste to nezkoušeli.Kdokoli zkusí alespoň jednoho, nebude se chtít s tímto hroznem víc rozloučit.To platí také pro zkušené zahradníky, kteří, jak se zdá, nemají nic překvapit.

Giovanni je vzácná kombinace, pokud vytrvalost a nenáročnost souběžně existují s jemnou, rafinovanou a odhalující chutí.

Zvláštní chutě se také liší Romeo, Čokoláda a Skvělá.

Pokud jste začátečník, pak pro vás tato odrůda platí o to více - nebude vyžadovat velké úsilí, je to pouze standardní sada povinná pro všechny hrozny a výsledek překoná všechna vaše očekávání.

Užitečné video

Vizuální přehled hroznů Giovanni ve videu níže: