Požadovaná a rozšířená - kuřata Amrox

Chovatelé různých plemen slepic si obvykle vybírají ta, která budou pěstovat, rozvíjet se a přinášet dobrý příjem díky vynikající kvalitě masa a dobré produkci vajec.Každý utracený rubl musí být odůvodněn.Proto je plemeno Amrox považováno za velmi populární a široce známé.Kromě toho mají tato kuřata velmi krásný a originální vzhled.

Domovem kuřete Amrox je Německo, kde jeho předci byli pruhované plymouthrocks.V důsledku směrového výběru se naučilo krásné plemeno - Amrox, což je maso i vejce.

Přestože zemědělci tvrdí, že ptáci by mohli být přivezeni z USAkdyž skončila druhá světová válka.Plemeno bylo oficiálně zaregistrováno v polovině 20. století a v následujících desetiletích se Amrox stal velmi populární ve všech zemích díky svým hlavním vlastnostem: vysoká produktivita a nenáročná péče.

Popis plemene Amrox

Peří dospělého muže je volné, lehce nafouklé, což mu dává legrační vzhled.Šedé a černé pruhy se střídají, takže „výstroj“ ptáků vypadá klasicky přísně a barevně.Nově narozená kuřata o den později mají černou chmýří abílé skvrny na bříšcích.U žen si zemědělci všimnou na svých hlavách světlé místo, což při výběru samic a samců ptáků nezpůsobuje problémy.

Kohouti mají bledší peří než slepice .Ptáci mají malou hlavu;hřeben má tvar listu, je masitý a má jasně červenou barvu.Náušnice a oblast obličeje jsou také šarlatové.Oči - vyboulené, hnědé.Tělo je dlouhé a objemné a volné peří střední délky vizuálně dělají kuře ještě větší.Hrudník je pevný, silný a široký, kosti jsou těžké a husté.

Amrox dává zvláštní kouzlo širokému, načechranému ocasu.Nohy jsou silné, jasně žluté.

Vlastnosti

Mezi výhody chovu těchto ptáků patří jejichrychlý růst a rychlé přizpůsobení podmínkám prostředí .Kuře je v Rusku běžné a je velmi populární díky svým jednoduchým podmínkám a vynikajícím produktivním ukazatelům.

Mimochodem, existuje další odrůda těchto kuřat - trpasličí Amroxes, kteří byli chováni také v Německu.Podle všech indikací jsou podobné jejich větším protějškům, ale hmotnost slepic dosahuje pouze 1,2 kg a v kohoutcích - až 1,5 kg.

Dobrá míra přežití kuřat jim umožňuje růst a udržovat téměř množství, ve kterém byly zakoupeny.Ztráty kuřat lze zabránit díky dobré přizpůsobivosti kuřat životním podmínkám.Mohou být drženy ve venkovských oblastech a ve velkých městech.

Amrox nekupujte, pokud jej mají na koncipeří chybí černé pruhy, žádné černé létající peří.Úzký hřbet, špatně vyvinuté břicho, ostrý a dlouhý zobák, oči umístěné hluboko, ostré drápy a metatarsaly naznačují, že pták má genetické abnormality a není zdravý.

Fotografie

Představujeme vám příležitost vidět kuřata Amrox na fotografii.Na první fotografii vidíte kuře ve standardním domě s roštovou podlahou:

Roztomilá fotka!Více nedávno, líhnutí kuřat Amrox s jejich matkou:

Zde vidíte, o kolik větší než jiná plemena mohou být slepice tohoto plemene:

Kohout v kuřecím košivylezl na polici.Tyto slepice milují létat ...

Zde fotografoval slepičí kurník.Je to velmi malá místnost, ale u Amroxů je to docela normální:

Stejně jako mnoho jiných plemen kuřat, rádi chodí zdarma:

Ptačí dvorek:

Charakteristiky

Dospělé ženy dosahují o něco více než 2 kg. A samci ještě více - jejich hmotnost je 3,5 kg.Ptáci zrají o 5,5 měsíce života, spěchají po celý rok a produkují více než 200 vajec.

Ve druhém roce života dochází kmírnému poklesu produktivity- ptáci nesou o něco méně vajec.Vajíčka váží průměrně 58 g. Jejich skořápky jsou světle hnědé barvy.

Pěstování a údržba

Nosnice se současně stávají slepicemi, díky čemuž se potomci vylíhnou a rostou bez větších potíží.Kuřata bojují překvapivě rychle.Údržba a kultivacei noví amatérští chovatelé drůbeže budou schopni tyto ptáky dělat, protože kuřata tohoto plemene jsou nenáročná a životaschopná.

Zároveň však nikdo nezrušil dodržování základních hygienických norem.Je nutné pečlivě sledovat hladinu vlhkosti v kuřecí moči, protože Amrox vlhkost netoleruje.Vnitřní vzduch musí mít přirozené větrání.Tím se zabrání množení patogenních virů a choroboplodných zárodků, tvorbě plísní a zatuchlého vzduchu, při kterém začnou nemocní ptáci.

K dezinfekci podlahy můžete použít obyčejné vápno a roztáhnout rašelinu.Aby se paraziti nezačali v Amroxově načechraném peří, suchý popel se mísil s pískovými sypáním.

Kuřata mají přátelskou a klidnou povahu.Procházeli se po slepici a nádvoří a vyměňovali si „dojmy“ skrze sonorální záchytky.

Malá kuřata jsou krmena drcenými zrny, cereáliemi a jemně nakrájenými vejci.Strava je postupně obohacena přidáním mrkve, řepy, droždí, vařených brambor, otrub, zelení.Po dvou měsících můžete přidat kukuřičný a rybí olej.Je nutné zajistit, aby se kuřata nepředávaly - to zamezí obezitě.

Nabídka dospělých by se měla také měnit .Zahrnuje zeleninu pěstovanou na osobním pozemku, obiloviny, byliny a mléčné výrobky.Postupně by mělo být jídlo obohaceno mletými skořápkami - to posiluje kosti a dodává ptákovi, které potřebuje, do tělavápník a navíc nedovoluje stagnaci jídla v žaludku.

Díky organizovanému krmení ptáci rostou dobře a cítí se skvěle.A na hostitelském stole bude chutné, šťavnaté maso a dostatečný počet domácích vajec.

Barnovelder - kuřata se vyznačují úžasnou barvou.Ale ruští chovatelé je milují nejen pro toto ...

Pokud chcete vědět, jak žijí starí králíci, měli byste následovat odkaz: https://selo.guru/fermerstvo/soderzhanie/skolko-let-zhivut-kroliki.html.

Analogy

Pokud chovatelé chtějí koupit kuřata Amrox a nejsou k dispozici, nebo z nějakého důvodu nejsou spokojeni s chovatelem, dobrou alternativou by bylopořízení kuřat výročí Kuchinsky.Toto plemeno také patří k masu a vejci a není méně produktivní než Amrox.

Kde si mohu koupit v Rusku?

Kuřata Amrox lze koupit v Rusku od:

  • Catherine: Tel: +7 (904) 984-27-59, Revda, Sverdlovská oblast;
  • Victor a Irina, vytočte čísla: +7 (914) 403-24-34, +7 (914) 213-02-62, nebo písemně na mail: [email protected] (Victor), [email protected] (Irina);
  • a také na farmě osobního statku Kurochka Ryaba na následujících číslech: +7 (961) 256-19-72 a e-mailem: [email protected]

Video

Zejména pro vás představujeme krátkou video recenzi kuřat Amrox:

K udržení Amroks člověk nepotřebuje velké výdaje peněz, se správným stravováním a vhodnými podmínkamipěstovat zdravé a silné slepice, které nezklame jejich majitele ve všech ohledech.