Skuteční zločinci bojují až do konce - Small English Fighting Chickens

Lidé znají na první pohled umění kohoutí zápasy.A v naší době není organizace a vedení takových bojů neobvyklé.

Ale těžká masová plemena, třpytící se z jedné nohy na druhou, ledaže líně kousne soupeře do boku a jde domů.Žádná postava, žádná vůle, žádná agrese.

Anglická bojová kuřata však budou bojovat jako skuteční kriminálníci - až do krve, dokud nepřítel padne bez života na nohy.

Poprvé bylo v Anglii vyšlechtěno plemeno malých anglických bojových slepic od staroanglických bojových slepic a malajských zástupců kuřecích dynastií.

Ve starověku byla bojová plemena vytvořena speciálně pro organizaci kohoutí zápasy , na kterou se šlechtici, válečníci a obyčejní lidé rádi dívali.

Mladí lidé ve vojenských bitvách si půjčovali bojovou taktiku od svých opeřených přátel a skutečně pomohli vyhrátnerovné bitvy.A starověcí lidé Gaulsů byli velmi pyšní na své jméno.Ve skutečnosti v překladu z latiny znamená „žlučník“ „kohout“.

Ani dnes nejsou kohoutí zápasy vůbec neobvyklé.Chovatelé chovatelských plemen konkrétně chovají ptáky pro svou účast na turnajích.Obvykle bojující slepice dostaly své jméno z oblasti, kde byly chovány.

Obecněpopis plemene

Malé anglické širokoúhlé bojové slepice, kmene trupu k ocasu ve tvaru klínu.

Krk je dlouhý a elegantní, mírně zakřivený, peří na krku je krátké a přiléhá k tělu.Hrudník je hrdě zvednut, narovnán.Vodorovná linie hřbetu klesá k ocasu.Křídla jsou postavena poměrně vysoko, zaoblená, těsně přiléhající k tělu.Ocas je krátký a plochý.

Hlava je krásná a spíše půvabná, čelo je ploché.Zobák je mírně ohnutý, oči jsou červené.Nohy se liší svým vzhledem od ostatních plemen kuřat.Jsou dlouhé, se širokým nasazením, rovné v kolenních kloubech, ostré drápy na nohou.

Existují odrůdy anglických bojových kuřat : se stříbrným nádechem, se stříbrným krkem a oranžovými skvrnami vzadu, s oranžovou hruďou.Na hrudi jsou modří jedinci s oranžovým peřím.

Vlastnosti

Tyto slepice si zaslouží své jméno kvůli jejich neklidnému, hbitému charakteru a tendenci „řešit vztahy“ s rivaly.Vzhledem k silné svalnaté hrudníku, dlouhým nohám, silnému zobáku v kohoutích soubojech, nemají stejné.

Anglická bojová kuřata se chovají odlišně a jednají se soupeři :

  1. Bojovník zrychluje v přímé liniia prudká rána padádo hrudníku a hlavy protivníka.
  2. Kohout běhá kolem soupeřea jakmile ztratí bdělost, tiše způsobí silné rány.Bojová taktika je dobrá, protoženepřítel na konci bitvy je úplně vyčerpaný a přestává vzdorovat bojovníkovi.45 45 '
  3. Kohout se snaží bojovat s taktikou:se vyhýbá, ohýbá, skrývá , ale ve vhodných chvílích způsobuje dobře zaměřené údery, jako boxer v ringu.

Udržování a růst

Přestože anglické bojové kuřata jsou v mnoha ohledech horší než masná a vaječná plemena, jsou vysoce ceněna a kupují takovékopie nemohou být za cent, ale za slušnou částku, dosahující několik set dolarů.

Bojová kuřata rostou pomalu , takže je třeba zahájit výcvik nejdříve 8 měsíců po narození.

Dospělí dosáhnou plné fyzické zralosti pouze do 2 let života.Aby se však mohli úspěšně účastnit turnajů, musí být pravidelně školeni.Vítěz není ten, kdo je silnější, ale má více dovedností.A to je vidět, když pernaté bojovníci vstoupí na bojiště.

Takové slepice vyžadují převážně proteinovou výživu, aby jejich silné svaly zůstaly v dobré kondici.Potřebují však také vitamíny s minerály, takže je vhodné pravidelně chodit anglicky bojovat s kuřaty na zeleném trávníku.

Vzhledem k tomu, že kohouti anglického bojového plemene jsou hrozné majitelé, nenechají na svého území vstoupit soupeře ani cizince jiného plemene.Pokud k tomu dojde, pakboje nejsou za život, ale smrti nelze zabránit, navíc bojovník s největší pravděpodobností vyhraje a mírumilovný host bude velmi trpět.

Charakteristiky

Toto plemeno jako zdroj lahodného kuřecího masa neprodukuje, protože anglické bojové slepice nedosahují během růstu velkou váhu.

Dospělý samec váží 2 až 3 kilogramy a kuře ještě méně -pouze 1,5 až 2,5 kilogramů .

Hmotnost vajec se pohybuje od 50 do 60 gramů., má nažloutlou nebo bílou skořápku.Produkce vajec dosahuje 100 vajec.Většina anglických bojových kuřat se používá v chovu drůbeže u jiných druhů kuřat - aby se vytvořilo nové plemeno masa, které zdědí silnou postavu a dobré fyzické údaje od bojových plemen.

Předpokladem pro chov tohoto plemene je teplý kuřecí koňák, protože tato slepice nejsou, stejně jako jiná plemena, chráněna dobrou vrstvou peří.Když zamrzají slepice, cítí se špatně, jsou neaktivní a snadno onemocní.V pohodlných podmínkách slepice okamžitě pokládají vejce.

Analogové

Trpasličí bojové slepice zahrnují plemena Yamato, Tuzo a Ko-Shamo.Mají také prodloužené držení těla, jsou pokryty hustým a krátkým peřím, mají svalnaté tělo a nohy.

Chabotové slepice se velmi liší od anglických kuřat bojujících proti trpaslíkům.

Kde koupit v Rusku?

V Rusku si můžete koupit kuřata anglických bojových kuřat:

  • Živý koutek Taganrog .+7 (951) 539-88-71, E-mail: [email protected]
  • Minifarma ve dvoře “, Jaroslavská oblast, Pereslavl-Zalessky.Telefon: +7 (929) 996-91-08, +7 (916) 776-19-95, Irina, Alexander.

Při péči o domácnost musíte rozhodnout, za jakým účelem budou ptáci chováni.Anglická bojová kuřata nezajistí majitelům velké množství kuřecího masa a nepotěší počet položených vajec.

Ale vždy můžete vidět, jak chytře spolupracuje vůdce družstva se svými pachateli.Jedná se o krásné, dekorativní plemeno, jehož účelem je potěšit publikum ukázkou jejich bojových schopností.