Úžasný extrakt z pelargónie - k čemu je, pro co je užitečný, je v Rusku zakázán nebo ne?

Geraninový extrakt se také nazývá DMAA (1,3-dimethylamylamin) nebo geranamin.Je to silný psychostimulační a spalovač tuků, který je 4-10krát silnější než kofein.

Síla jeho účinku se liší v závislosti na stavu organismu každé jednotlivé osoby.

Tato organická sloučenina se získává destilací listů a stonků pelargónie.V tomto článku se dozvíte, kde se takový nástroj používá a jak pomáhá.

Geranamin je zakázánv Rusku nebo ne?

Zpočátku se používal jako rychle působící prostředek k úlevě i od nejtěžšího nazálního přetížení.Jeho výkonný psychostimulační účinek se však poměrně rychle stal znatelným.Geranské nosní spreje byly rychle vyřazeny z výroby a začaly se ve sportu používat jako stimulanty.

Poprvé bylo v USA hovořeno o nebezpečí.Poté byl v roce 2011 zakázán ve Velké Británii, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. V roce 2014 ruská antidopingová agentura zakázala extrakt z pelargónie , protože jeho účinek je velmi podobný účinku dopingu.

Doplňkové látky (doplňky stravy), ve kterých je extrakt z pelargónie jednou ze složek, jsou povoleny k prodeji, ale mohou je používat pouze neprofesionální sportovci (více oužitečné vlastnosti geranového oleje a spektrum použití zázračného éteru éteru zde ).

Chemické složení

Zvažte, o co jde.Geranový extrakt je 100% 1,3-dimethylamylamin.Toto je organická sloučenina vzorce CH3CH2CH (CH3) CH2CH (CH3) NH2.Odkazuje na jednoduché alifatické aminy.Jeho struktura je podobná efedrinu a adrenalinu.

Vlastnosti extraktu z pelargónia:

 • Rychle odstraňuje otoky.
 • Zužuje plavidla.
 • Zvyšuje náladu.
 • Dramaticky zvyšuje koncentraci.
 • Vyvolává nejsilnější nárůst energie.
 • Zlepšuje duševní činnost a paměť.
 • Je to silný stimulant nervového systému.
 • Zlepšuje přísun krve do mozku.
 • Je prostředek pro úlevu od bolesti (jak zbavit se zákusků s pelargónií ?).
 • Snižuje chuť k jídlu.
 • Stimuluje rychlé budování svalů pravidelným tréninkem.
 • Jedná se o výkonný spalovač tuků.

Všechny tyto vlastnosti extraktu z pelargónia jsou způsobeny skutečností, žestimuluje produkci norepinefrinu v těle .To je jeden z nadledvinových hormonů.To také vede k rychlému uvolňování dopaminu.Oba tyto hormony jsou nejsilnějšími stimulanty centrálního nervového systému.

Nejprve se DMAA vstřebává v gastrointestinálním traktu, poté vstoupí do krevního oběhu a začne působit.

Geranový extrakt působí jako inhibitor zpětného vychytávání těchto hormonů.Lidské tělo, pokud existujeprodukuje se příliš mnoho hormonů, přebytek rychle zničí nebo rozloží na užitečné prvky. DMAA brání tělu v odštěpení přebytku norepinefrinu .

V důsledku toho se srdeční frekvence a tlak rychle zvyšují a také dochází k hyperventilaci plic.S hemoglobinem je spojeno příliš mnoho kyslíku.

V případě předávkování dochází nejprve k paradoxnímu nedostatku kyslíku .To znamená, že tělo má přebytek kyslíku, ale nemůže vstoupit do buněk v dostatečném množství.V tomto případě se může objevit stav podobný euforii.Objeví se po několika hodinách a může trvat 5-7 hodin.Současně, místo nárůstu síly, na pozadí euforie, člověk cítí silnou ospalost.Po ukončení extraktu z pelargónie dochází k pocitu podobnému kocovině.

Pozor! Geranový extrakt se nesmí kombinovat s alkoholem.To může vést k mozkové mrtvici nebo infarktu.

Kde se používá a co pomáhá?

 1. Jedná se o vynikající a rychle působící přírodní stimulátor mentální činnosti , takže jej během zasedání často přijímají studenti.Je schopen dramaticky zvýšit koncentraci, což je zvláště důležité během zkoušky.
 2. Používá se jako energetický inženýr pro poruchu , pokud vám životní situace nedovolí odpočívat.Při přísném dodržování dávek uvedených na obalu je účinek rychlý a mnohokrát silnější než kofein.

  BJako energický extrakt z pelargónie lze brát jak jednorázově, tak samozřejmě.Ale nemůžete jej používat neustále, jedná se o nouzové opatření pro stimulaci těla, pak potřebuje odpočinek.

 3. Jedná se o vynikající produkt na hubnutí , protože DMAA je výkonný spalovač tuků.Za tímto účelem se užívá v kombinaci s kofeinem a účinek se mnohokrát zesiluje.Metabolismus je zrychlen o 35%.Proces spalování tuků v těle je urychlen o 170%.

  Suplementace je kontraindikována u onemocnění ledvin, protože zátěž na ně bude vážná, budou muset z těla odstranit obrovské množství rozložených tuků.I u zdravých ledvin musíte svůj stav sledovat.Pokud se u vás vyskytne nepříjemný pocit a bolest, přestaňte lék ihned užívat.

  Pozor! Nemůžete zhubnout pouhým přijetím extraktu z pelargónie a posezením na gauči.

  Působí pouze v kombinaci s vyváženou a přiměřenou stravou (neměly by existovat žádné půstové a nadměrné potravinové omezení) a pravidelnou fyzickou aktivitou.V tomto případě bude efekt opravdu rychlý, stabilní a úžasný.

 4. Geraninový extrakt se používá v neprofesionálním sportujako prostředek k rychlému budování svalů.Před tréninkem je také vynikajícím energetickým a stimulátorem.Zužuje krevní cévy, mírně zvyšuje tlak, způsobuje prudký nárůst síly, který vám umožňuje dát vše nejlepší.Vezměte DMAA 1-1,5 hodiny před zahájením tréninku.

Pamatujte, pokud cvičíteprofesionálně je nemožné brát extrakt z pelargónie, i když se připravuje na soutěž, je považován za doping (více o výhodách a nevýhodách sportovní výživy s výtažkem z pelargónie zde ).

Bez ohledu na účel užívání DMAA musíte přísně dodržovat doporučení výrobce a přísně dodržovat dávkování a způsob aplikace.Ignorování tohoto a přijímání extraktu z pelargónie více než 1-2krát denně může vést k opačnému účinku.Místo nárůstu síly začne letargie, chvění, bolesti hlavy a nevolnost.Tachykardie může začít, tlak může stoupat.Předávkování může dokonce vést k mozkové příhodě.

Kde a kolik mohu koupit?

DMAA by se měla hledat ve specializovaných prodejnách sportovní výživy .V lékárnách se málokdy prodává, ale stále se to stává.Pokud vaše město takové obchody nemá, je nejjednodušší objednat v internetovém obchodě.

Geranový extrakt je léčivo vyrobené v zahraničí, a proto nemůže být levné.V závislosti na balení, výrobci a skladování se cena pohybuje od 1 500 do 2 500 rublů.Někdy můžete najít zásoby a zakoupit DMAA za 1000 rublů.Pokud je cena nižší, mělo by to být varováno, s velkou pravděpodobností je to falešný nebezpečný pro zdraví.

Geranium je považován za skutečného domácího léčitele, nejen že dům zdobí kvetením, ale má také léčivé vlastnosti.Je možné pěstovat rostlinu doma a proč je květina užitečná a škodlivá - přečtěte si naše materiály.

Podobná videa

Doporučujeme sledovatvideo, které vypráví o tom, co představuje výtažek z pelargónie, jak to funguje a k čemu se používá: