Velmi populární trpasličí kuřata s krásným jasným peřím - Milfler

V poslední době se stále více lidí snaží získat vlastní směs.Kvalitní přírodní produkty pomáhají udržovat zdraví a prodlužují životnost.

A slepice chované pro zdravé maso a pro vejce se stávají nedílnou součástí této transformace.Mnoho začínajících farmářů však věří, že všechna kuřata jsou úplně stejná.

Ve skutečnosti existuje velké množství různých plemen, z nichž každé má své vlastní vlastnosti a své vlastní vlastnosti.

Významné místo v této hojnosti zaujímají milflerské slepice, které jsou mezi chovateli obzvláště oblíbené.

Kuřata Milflerová se z estetických důvodů zdála poměrně dlouhou dobu. Hlavním cílem bylo získat neobvyklé plemeno s krásným, jasným peřím .

Velikost však také hrála důležitou roli, protože ne každý chovatel si mohl dovolit údržbu velkých kuřat.Milfler se vyznačuje svou miniaturní velikostí, která umožňuje uchovávat tyto krásy i v malých místnostech.Zároveň se cítí velmi pohodlně, aniž by trpěli vážnou omezením prostoru.

Popis plemene Milfleur

Milfleurová kuřata jsou typickými zástupci trpaslíků, kteří používajíve velké poptávce.Malé elegantní tělo s hustým peřím přitahuje svou harmonií pozornost.

Přítomnost různých jasných barev dává plemeni úžasný dekorativní efekt, který nutí lidi experimentovat.Nejběžnější barvy jsou porcelán, černá a bílá, tříbarevná, skvrnitá modrá a bílá.

Mnoho zemědělců je v pokušení chovat kuřata s neobvyklými barvami, které by tomuto plemenu dodaly ještě větší rozmanitost.

Také mnoho chovatelů a majitelů malých farem, jako jsou luxusní "kalhotky", které si dospělí náležitě pečují.Díky miniaturní velikosti tohoto plemenedodávají kalhotky kuře dojemný vzhled .

Vzhled je však klamný - a tyto krásy se mohou v případě potřeby snadno postarat o sebe.V ostatních případech jsou kuřata mírumilovná a klidná, což z tohoto plemene téměř stává domácí zvířata.

Na rozdíl od jiných plemen mají kohouti tohoto plemene obrovskou péči o budoucí potomky.Pečlivě hlídají kuřata a slepice matky tak, aby je nepřátelé nepřerušovali.Kohout nikdy nebude první, kdo bude klovat jídlo, ale určitě zve kuřata.

Na druhé straně se vyznačují úžasným talentem pro líhnutí vajec, který jim umožňuje přilákat je jako živé inkubátory.Mnoho lidí používá nosnice tohoto plemene k líhnutí vajec bažantů, křepelek a plemen nejvzácnějších ptáků.

Vlastnosti

Kuřata Milfler jsou jasnábarva, elegantní "kalhotky" na tlapkách a miniaturní velikosti.Slepice se vyznačují lehkostí a zvýšenou pohyblivostí, ale pro chov nevyžadují velké plochy.Snadno vycházejí v relativně malých místnostech, ale je nezbytné, aby si vytvářely dobré životní podmínky.

Jinak kuřata rychle ztratí svůj dekorativní účinek, zejména jejich elegantní kalhotky zmizí z nohou.Slepice také přestanou klusat, i když toto plemeno má vzhledem ke své velikosti dobrou produkci vajec.

Fotografie

Muž a žena našeho plemene elegantně stojí na ulici:

Před kamerou tiše stojí zástupci bílé barvy:

Tady vidíte Milflerův obvyklý biotop v kleci:

Na následujících dvou fotografiích se objevuje krásná dvojice neobvyklých barev:
)

Udržování a růst


Millefleurova kuřata jsou ve své vytrvalosti pozoruhodně ohromující.Jsou připraveni růst a rozvíjet se v malých místnostech, aniž by ztratili svůj dekorativní efekt.

Mají však také své vlastní zvláštní požadavky, které je lepší neporušovat :

  1. Přítomnost trávy v kuřecím molu.
  2. Nedostatek vlhkosti a průvanů.
  3. Suchá podestýlka, která zabraňuje ulpívání zbytků na peří.
  4. Primární krmení čerstvých travních a kořenových plodin.
  5. Přítomnost vysokých sedadel.

Mnoho zemědělců tradičně zpracovává kořenové plodiny, vaří je a zpracovává.Pocházejí takétráva, která se vaří.

Tento recept je vhodný pro ostatní plemena, aleMilfler dává přednost přirozené potravě .Pro ně je jídlo jednoduše nakrájeno a rozloženo do krmítek, kterým kohouti jistě selhají jak slepice, tak slepice.

Toto plemeno se vyznačuje touhou po výšce, takže pro ně prostor místnosti nehraje zvláštní roli.Takové slepice se však cítí pohodlněji v přítomnosti vysokých sedadel, na kterých tráví většinu času.

V případě potřeby můžete vyrobit víceúrovňová bidla, která dodají kuřecímu koši originální vzhled a těmto luxusním oddělením poskytnou více příležitostí.

Vlastnosti

Kuřata Milfler jsou malé velikosti.Dospělí kohouti dosahují hmotnosti 700–800 ga slepic 600–700 g. Hmotnost vajec se pohybuje od 28 do 30 g. Počet vajec ročně dosahuje 105–110 jednotek.

Toto plemeno je chováno z estetických důvodů a za účelem získání vajec.Jen se stejnými finančními a časovými investicemi je vyšší návratnost trpasličích plemen.

Kde si mohu koupit v Rusku?

Nejoblíbenější drůbežářské farmy v Rusku se tradičně specializují na výrobu masa, polotovarů a obrovských šarží vajec.

Milfler plní více dekorativních úkolů, proto se chovem tohoto plemene zabývají soukromé chovné farmy.Zároveň je pro ně Milflerův chov dalším zdrojem zisku, takže cena jednoho kuře jeslušné.

K nákupu kuřat tohoto plemene budete muset pečlivě prostudovat specializovaná fóra soukromých zemědělců.

Například Milfler je téměř vždy v „ soukromé složce Marina Mikhailovna “.Tato farma se nachází na: Moscow region, Orekhovo-Zuevo, st.Krasin.

Majitelé mohou být kontaktováni na následujících číslech: +7 (929) 648-89-41;+7 (909) 681-28-08 nebo e-mailem: [email protected] případě potřeby se můžete také podívat na jiné světlé zástupce trpaslíka.

Analogy

Se zjevnou popularitou nalezení kuřat Milfler je obtížný úkol.Pokud v bezprostřední blízkosti nejsou žádné ceněné drobky, můžete je zkusit nahradit dostupnějšími možnostmi.

Seabright- trpasličí kuřata velmi malých rozměrů.Hmotnost dospělého kuřete je pouze půl kilogramu a hmotnost kohouta občas dosahuje 600 g. Běžné barvy jsou stříbro a zlato.

Toto plemeno má bohatou historii a neobvyklý vzhled, což usnadňuje vysvětlení zvýšené popularity Seabright u chovatelů drůbeže.

Yurlovskijské kuře s hlasovým krmením je díky svému jedinečnému zpěvu jedním z nejslavnějších plemen v Rusku.

Existuje mnoho různých elektrických kotlů pro soukromý dům.Po přečtení tohoto získáte dobrou pomoc při výběru.

Shabotje neobvyklé trpasličí plemeno s pozemským tělem.Vypadá to jako pták s něčímrozdrcený.Existují odrůdy s kudrnatými a rovnými peřím, stejně jako různé barvy.Hmotnost dospělého kohouta dosahuje 600 ga kuře - 500 g.Produkce vajec je pouze 80 vajec ročně a velikost vajec dosahuje 30 g.

Bentamse podobá zástupcům plemene Shabot.Toto plemeno se objevilo na území Ruska před revolucí, ale je stále žádané.Mnoho chovatelů drůbeže má rád křehkou postavu tohoto plemene.

Ačkoli, nezapomeňte, že Bentham jsou vynikajícími nosnicemi, a proto se často používají k líhnutí vajec jiných ptáků.

Kuřata Milfleur jsou jedinečným druhem trpaslíka, který se snadno stane skutečnou ozdobou každého domu.To láká s snadnou péčí, ohromující dekorativností a vynikajícím výkonem.Toto plemeno můžete hodnotit pouze s osobním známým, který by neměl být odložen na dlouhou dobu.