Vysoká sklizeň a vynikající chuť poskytne faraonské hrozny

Každý rok roste zájem o hrozny jako zahradní plodiny, a to nejen proto, že hrozny mají velmi chutné bobule s velkým množstvím způsobů jejich zpracování, ale také proto, ženové, zajímavé odrůdy neustále rostou.

Hrozny faraóna patří k novým odrůdám.

Hrozny Pharaoh: popis odrůdy

Variety Pharaoh - stolní kříženec černých hroznů raného středního věku.Shluk je kónický, velmi velký, váží v průměru 700 až 1000 gramů.Bobule je velká, kulatá, černá.Chuť je jednoduchá, harmonická.Kůže není hrubá a existuje jen málo semen.

Černé odrůdy rovněž zahrnují Moldavsko, Bullseye a Black Emerald.

Bush je zarostlý.Střely zrají brzy a po celé délce. Odrůda je mrazuvzdorná,snadno snáší nízké teploty (až do-23 stupňů).

Odolnost proti plísním a oidiu byla hodnocena ve třech bodech.

Foto

Fotografie odrůdy faraona:

Historie vzhledu

Variety Pharaoh se objevil nedávno a stále o něm existuje jen málo informací, ale již našel své fanoušky ase rychle usadili na vinicích, protože v mém srdci chce každá vinařka dobře růst, velmi velké bobule, a tady jsouhmotnost je 10-15 gramů, a to i v kartáčku s kilogramem.

Odrůda faraonů se nazývá rozmanitost amatérského výběru.Obdržel ji E. G. Pavlovsky, křížení Gift Zaporozhye a Strashensky.Hybrid se ukázal být úžasný.Je třeba poznamenat, že E. G. Pavlovsky obdržel více než 50 zajímavých, populárních mezi fanoušky hroznů, odrůd.

Jeho ruka také patří Romeo, Úsvit světla a Sponzorovi.

Výsadba

Výběr míst pro výsadbu hroznů by měl být přijímán odpovědně.Produktivita, kvalita ovoce a odolnost vůči chorobám závisí na tom, jak dobře je místo vybráno.

V ideálním případě se jedná o jižní nebo jihovýchodní svahy nebo také o orientované stěny budov nebo ploty s lehkým typem půdy.

Podzemní vody by neměly být umístěny blíže než jeden a půl metru. Mokré hrozny netolerují.

Hrozny lze pěstovat jak na jaře, tak na podzim.Na jaře - v dubnu, na podzim - v říjnu.

Je třeba poznamenat, že rostlina vinné révy je velmi krásná a je důležité ji uspořádat tak, aby se nejenom potěšila plodinami, ale také poskytla estetické potěšení.Odrůda Pharaoh je energická, dává velmi velké shluky a zahušťování během výsadby je nežádoucí.

Mezi silné odrůdy patří Ataman Pavlyuk, Amirkhan a Anthony the Great.

Půda před výsadbou musí být obohacena humusem.

Organická hnojiva zavedená během výsadby budou trvat tři roky.Po třech letech je nutné oblékáníopakovat.Minerální hnojiva se nejlépe aplikují v rozpuštěné formě.Množství a doba aplikace je jasně uvedena v pokynech pro přípravky.Složitá hnojiva si zaslouží pozornost: obsahují makro i mikroelementy, což je velmi důležité pro plný růst a vývoj mladých vinic.

Mladé plantáže jsou hojně napojeny a půda je poseta pilinami, rašelinou nebo sekanou slámou.Tato jednoduchá technika chrání půdu před vysycháním a praskáním.

Ošetřování a prořezávání

Nejdůležitější věcí pro každou mladou rostlinu není ztratit se v plevelech.Plevel - to bude odchod v prvním roce života a ve všech následujících letech.

Odrůda Pharaoh má velkou růstovou sílu a měla by se snížit na 6-8 pupenů. Rostlina toleruje mrazy až do 23 stupňů , což umožňuje nevytvářet keř pod zimním přístřeškem v oblastech, kde jsou zimy mírně chladné.

Nemoci a škůdci

Mezi rozšířenými chorobami hroznů (plísní a oidium) má odrůda faraona průměrudržitelnost a preventivní opatření jsou povinná.

Za tímto účelem vinaři používají Bordeaux.Jedná se o místní přípravek a při práci s ním je nutné rostliny opatrně postřikovat, aniž bychom zapomněli na spodní stranu listů.Frekvence léčby závisí na povětrnostních podmínkách, protože léčivo je odplaveno deštěm.V průměru je to 6-8krát za sezónu.

Spolu s místními se používají drogy typu kontaktního účinku.Jejich funkceJe to tak, že účinná látka proniká do rostliny a poskytuje terapeutický a profylaktický účinek, bez ohledu na místo infekce.Jakmile je nástroj v těle rostliny, působí bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Následující léčiva mají terapeutický a profylaktický účinek: Acrobat, Quadris 250, Ridomir Gold.Seznam opravných prostředků pro tuto akci je rozsáhlý, každý pěstitel vína si může vybrat podle vlastního výběru.

Nezapomeňte na takové neštěstí, jako je anthracnosa, bakteriální rakovina, chlorosa, bakterioza a ) zarděnky.Preventivní opatření proti nim nikdy neublíží.

Kontrola škůdců začíná banálním plevelem. V plevelnické trávě se skrývá škodlivý škůdce vinic - hroznové cikády, klíšťata, štěnice, ploštěnci, kopečky.

Pokud zjistíte, že housenky dvouletého letáku nebo hroznového motýla jsou v rostlině v nebezpečných množstvích, měli byste vinici posypat jedním z přípravků doporučených pro tento účel.

Každý z výrobků schválených k použití prošel zkouškou a není-li dodržován návod, není škodlivý.

Dostatečná zimní vytrvalost, silné keře, vytrvalost- všechny tyto výhody jsou vlastní královskému faraonovi, ale nejlepším důvodem pro zamilování do této odrůdy jsou bobule.

Platovsky, Tukay a Amethyst Novocherkassky se také vyznačují dobrou vytrvalostí.

Kombinuje atraktivitu, vysokou chutnostkvalita a vysoká výnosnost.A to je dost na to, abychom to na svém webu vyřešili.

Užitečné video

Vizuálně si prohlédněte odrůdu hroznů Pharaoh ve videu níže:
https://youtu.be/fqGF9qTtLfY